ENRUUA
Organic Control

Organic Control на міжнародній виставці органічних товарів BioFach 2016

19.04.16


Де широко представлені кращі органічні продукти? Як відрізнити оригінал органічного продукту від підробки? А також органічна косметика, органічна побутова хімія, органічні продукти харчування і багато іншого зі всіх країн світу щорічно широко предствлені на виставці BioFach.

ICEA - бытовая химия органик в Украине

ICEA - органічна побутова хімія в Україні

Наші партнери ICEA з радістю використовують наші продукти у себе вдома

Наші партнери ICEA з радістю використовують наші продукти у себе вдома

З 10 по 13 лютого 2016 року в німецькому містечку Нюрнберг відбулася 27-а провідна міжнародна виставка натуральних продуктів і товарів BioFach 2016 в рамках якої також пройшла виставка натуральних продуктів по догляду за тілом Vivaness. Співробітники компанії «Альянс краси» взяли активну участь в даному заході, де гідно представили українську органічну продукцію по догляду за будинком ТМ «Organic Control».
BioFach + Vivaness – це виставка, де увазі споживачів і фахівців з різних галузей діяльності представлені товари, що складаються з натуральних продуктів. Тут можна побачити різні продукти харчування як сільськогосподарського напрямку, так і ті, які ми купуємо в супермаркеті; предмети домашнього вжитку; іграшки; гігієнічні товари; органічні миючі засоби; натуральні ліки; декоративну косметику; дитячі товари і т.д. Усі товари, представлені на виставці, мають сертифікати Міжнародної федерації натурального руху в сільському господарстві і відповідають Регламенту Європейського Союзу по натуральному сільському господарству.
органічна побутова хімія

Органічна побутова хімія

 
Розалінда Нарді керівник департаменту органічної косметики та побутової хімії ICEA

Розалінда Нарді керівник департаменту органічної косметики та побутової хімії ICEA

Особливу увагу фахівців компанії «Альянс краси»привернула виставка органічної косметики Vivaness. Тут можна було побачити найновіші продукти по догляду, парфумерію, незнані досі бренди декоративної і натуральної косметики, а також органічної побутової хімії. Інтерес фахівців компанії «Альянс краси» викликав і широкий асортимент безпечних пральних порошків із серії органічних миючих засобів. Створені тільки з натуральних інгредієнтів і органічної сировини, пральні порошки напряму «organic» є найбезпечнішими для здоров'я людини. Багато країн світу вже давно перейшли на цей вид миючих засобів, постійно вдосконалюючи продукти органічної побутової хімії. Представлена технологами-розробниками компанії «Альянс краси» органічна лінійка миючих засобів ТМ «Organic Control» викликала широкий інтерес у відвідувачів виставки, а також фахівців у цій сфері. Ми черговий раз переконалися в тому, що розробники компанії «Альянс краси» рухаються в правильному напрямку, а наша органічна продукція може вільно конкурувати з провідними європейськими брендами!

Organic products for home

ORGANIC PRODUCTS FOR HOME


Phosphate-free laundry and dishwashing detergents
Safe for your health
Safe
for your health
Safe to the environment
Safe
to the environment
Effectiveness proved
Effectiveness
proved
COMPANY PARTNERSBECOME OUR PARTNER