ENRUUA
Organic Control

Альянс краси, про компанію


Альянс Краси

 

«Альянс краси» – українське виробництво за Європейськими стандартами (www.capris.com.ua)!

У 2007 р. в Київській області було впроваджено виробництво косметичних продуктів, фундатором якого стала компанія «Альянс краси». Місія підприємства полягала у забезпеченні жінки необхідними та безпечними косметичними засобами, які відтінятимуть та підкреслюватимуть її красу. З першого ж дня компанія позначила свою основну мету – СТВОРЕННЯ ЯКІСНОЮ ПРОДУКЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ТІЛОМ (косметика) І ЗА ДОМОМ (побутова хімія)!

Впевненими кроками компанія розвивалась, збільшувала темпи виробництва та завжди притримувалась європейський стандартів якості. Створювалися нові лабораторії для перевірки сировинних компонентів та властивостей готової продукції, розширювався штат робочого персоналу та досягались нові й нові цілі.
Наростаючими темпами компанія вела безперервну боротьбу за якість:

Так у 2011 році на виробництві «Альянс краси» була успішно впроваджена Європейська система управління якістю ISO 9001

Цього ж року компанія освоїла і впровадила стандарт по Екологічному менеджменту ISO 14001

У 2015 році «Альянс краси» отримала сертифікат, який підтверджує, що рівень виробництва компанії відповідає Європейським вимогам GMP (Подивитися сертифікат) – ВИМОГИ ДО НЕОБХІДНОЇ Європейської практики виробництва.

Цього ж року компанія отримала визнання від Європейських експертів – сертифікати якості для органічних засобів по догляду за домом ТМ ORGANIC CONTROL Подивитися сертифікат італійського Інституту Екологічної Сертифікації (ICEA) Італія Болонія. 

Таким чином, протягом невеликого для виробництва відрізку часу, завдяки зусиллям українських фахівців, компанія з виробництва косметичної продукції перетворилася в Фармацевтичний Науково-Дослідницький Центр (ФНДЦ) «Альянс Краси»!

Сьогодні ФНДЦ «Альянс Краси» – це не тільки Європейське виробництво, але і власна науково-дослідницька лабораторія, сучасна мікробіологічна лабораторія, а також сумлінний висококваліфікований персонал, який щомиті піклується про якість продукції!

Український виробник органічної продукції та косметичних засобів, сьогодні «Альянс краси» є одним із лідерів косметичного ринку України!

Нам довіряють випуск під своїми торговими марками такі компанії, як:

 WatsonsAuchan
 Мережа супермаркетів Таврія ВБрусниця
 АТБЛінія магазинів Єва
 СільпоЕко маркет
Статті по темі:
Перші в Україні органічні засоби по догляду за домом
Європейський гарант безпеки (ICEA) Італія
Особливості органічної продукції
Ефективність продуктів TM Organic Control

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ