ENRUUA
Organic Control

10 причин використовувати органічні миючі засоби


Сучасний світ розвивається надзвичайно великими кроками. Сьогодні, серед величезного асортименту різних товарів, покупець без зусиль може знайти будь-яку необхідну йому річ або продукт. Теж саме можна сказати і про засоби побутової хімії.

Кожен з нас, заходячи в супермаркет, магазин або яку-небудь господарську крамницю, губиться від великого вибору пральних порошків, засобів для миття посуду, різних гелів, засобів для виведення плям, які, за розповідями їх виробників, легко та ефективно справляються з різними забрудненнями. Різнокольорові баночки, пляшки, різної форми коробки, незвичайні блискучі етикетки - все це, безсумнівно, привертає нашу увагу, і ми не встигаємо отямитись, як новий порошок або миючий засіб лежить вже у нашій сумці. Розробники кожного з цих товарів запевняють нас в його надійності та результативності. Але чи гарантують вони їх безпеку для здоров'я? Розповідають, як інгредієнти, що входять до складу засобу, впливають на організм людини і навколишнє середовище в тому числі? Так, багато засобів досить добре справляються з забрудненнями і часом, навіть, мають непоганий запах. Але яка ціна використання саме такої побутової хімії?

Важливий момент, який варто запам'ятати кожному покупцеві - вся побутова хімія має безліч шкідливих речовин, які згубно впливають на здоров'я людини і на всю екосистему в тому числі. Потихеньку, крок за кроком, фосфати, формальдегіди, поверхнево активні речовини (ПАР), різні хімічні сполуки, що знаходяться в засобах, якими ми щодня прибираємо свій будинок, руйнують ваше здоров'я і навколишнє середовище.

Тільки уявіть, скільки шкідливих речовин ми щодня змиваємо в річки і озера нашої планети! Скільки риби та інших мешканців водоймища гинуть від цього! Як часто ми помічаємо у себе проблеми з кишечником, щитовидною залозою, шкірою або іншими органами нашого організму, і не можемо зрозуміти причини такого дискомфортного стану? Усе це, без перебільшення, є причиною щоденного використання хімічних миючих засобів.

Organic Control

Для того, аби убезпечити себе від такої кількості шкідливих речовин, необхідно використовувати тільки органічні миючі засоби, які абсолютно не шкодять здоров'ю людини і навколишньому середовищу. Ми підготували список із 10 пунктів, які дозволять вам зрозуміти важливість, безпеку і ефективність органічної продукції.

1. Справжні органічні миючі засоби повністю натуральні і складаються з рослинних інгредієнтів.

2. Абсолютно безпечні для здоров'я людини (особливо це важливо для дітей) і не приносять шкоди навколишньому середовищу.

3. Містять компоненти органічного походження, що не мають ГМО.

4. Не містять токсичних сполук і не викликають алергічних реакцій.

5. Ефективні у використанні і зовсім не поступаються результативністю звичайним миючим засобам.

6. Справжні органічні миючі засоби повинні бути сертифіковані відповідним органом екологічної сертифікації, що підтверджує їх безпеку та якість.

7. При використанні органічної продукції зникає необхідність гумових рукавичок, оскільки безпека засобів доведена обов'язковими дерматологічними тестами.

8. Мають спеціальну упаковку, яка виготовлена з безпечних матеріалів, що не шкодять навколишньому середовищу.

9. Органічна продукція біоразкладається, тому не накопичується в водоймах, тим самим перешкоджаючи цвітінню води і загибелі риби.

10. Не має специфічних запахів, які неприємні для людської сприятливості.

Organic Control

Органічні миючі засоби по догляду за будинком торгової марки ORGANIC CONTROL є лідерами органічної побутової хімії в Україні. Усі продукти ORGANIC CONTROL пройшли перевірку Європейського незалежного Інституту екологічної сертифікації продукції «ICEA», що підтверджує їх безпеку і ефективність. Користуючись продуктами ORGANIC CONTROL, вам не потрібно турбуватися про своє здоров'я і здоров'я своєї родини! ORGANIC CONTROL - найбезпечніший помічник у вашому домі!

Статті по темі:
Особливості органічної продукції
Безпечно для здоров`я
Безпека для навколишнього середовища
Ефективність продуктів TM Organic Control
Мильний горіх - гідна заміна хімічним засобам

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ