ENRUUA
Organic Control

Мильний горіх - гідна заміна хімічним засобам


Як відомо, гігієна - товариш здоров'я. Сьогодні кожен із нас намагається дотримуватися чистоти в своєму будинку, ретельно начищаючи поверхні меблів, підлоги або кухні різними миючими засобами побутової хімії, які сучасний ринок пропонує нашому покупцеві. Але не будемо обманюватися в тому, що кожний такий хімічний засіб ховає в собі безліч небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища елементів. Усі вони спричиняють серйозні наслідки, які викликають різні хвороби, а також знищення флори та фауни.
organic-control-clean
Мало хто знає, але в природі існує натуральний і абсолютно безпечний аналог усім хімічним миючим засобам. Називається він мильний горіх. Це надзвичайно цінна лікарська рослина, поширена в тропічних і субтропічних регіонах Азії. Зростає вона у вигляді дерева, плоди якого - мильні горіхи (невеликі ягоди з одним або трьома насінинами) – володіють властивостями справжнього природного мила. Рослина має антибактеріальну та протизапальну дію. Добре відома своїми миючими властивостями. Плоди-мильні горіхи утворюють багату природну мильну піну, що дозволяє використовувати їх як засіб для миття волосся, прання білизни, очищення різноманітних поверхонь. В Індії, наприклад, їх використовують ювеліри для відновлення яскравості тьмяним прикрасам із золота, срібла та інших дорогоцінних металів.
Головний секрет цієї рослини - це сапоніни - природні піноутворювачі, які легко розпадаються в навколишньому середовищі, не завдаючи йому шкоди. Саме вони розчиняють жир, проникають у волокна одягу, швидко і без особливих зусиль усуваючи бруд. Ось чому мильний горіх є надійним помічником на кухні кожної господині.
Технологи-фармацевти торгової марки ORGANIC CONTROL чудово знають про неймовірні властивості мильного горіху, тому вони створили універсальний органічний засіб для миття посуду на основі мильного горіху. Завдяки біологічним і фармакологічним властивостям цього дерева, миючий засіб ORGANIC CONTROL став одним із найбільш безпечних продуктів по догляду за будинком для здоров'я людини і навколишнього середовища. Складається він тільки з натуральних інгредієнтів, прекрасно справляється з різними видами забруднень, відмиваючи не тільки посуд, але й різні поверхні у вашій оселі.
Варто додати, що плоди мильного горіху мають також велику лікарську цінність. Ця рослина активно використовується в традиційній медицині для лікування різних хвороб: болі в суглобах, ревматизмі, подагрі, при епілепсії, екземі, надмірному слюновиділенні, при лікуванні карієсу зубів, герпесу, артриту, застуди і багатьох інших захворюваннях. Використовуючи засіб для миття посуду на основі мильного горіху ORGANIC CONTROL, ви можете не хвилюватися за стан ваших рук і шкірних покривів. Завдяки цілющим властивостям мильного горіху, ви не будете відчувати сухості і роздратування шкіри, а навпаки - приємний пом'якшувальний ефект.
soap-nut-detergent
Наприкінці хочеться лише додати: здоров'я кожної людини знаходиться у її власних руках, і тільки їй вирішувати, наскільки міцно у неї бажання утримати його біля себе. Тому, перш ніж ваша рука потягнеться за черговою пляшкою хімічного засобу, задумайтеся, чи не віддаляється від вас у цей момент ваш життєво необхідний друг, повернути якого буде потім зовсім непросто.
Статті по темі:
Безпечно для здоров`я
Безпека для навколишнього середовища
Ефективність продуктів TM Organic Control
10 причин використовувати органічні миючі засоби

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ