ENRUUA
Organic Control

ORGANIC CONTROL - гарантована безпека у вашому домі


ORGANIC CONTROL - гарантована безпека у вашому домі Сьогодні слово «органіка» набирає все більше актуальності в нашому суспільстві. Сучасний світ різноманітний і, серед неймовірно великої кількості товарів, дуже важливо вибрати той, який підійде вам не тільки за ефективністю, але й не буде нести негативних наслідків для вашого здоров'я. Ось чому вибір багатьох із нас припадає саме на органічну продукцію.

organic-control-eco

Фармацевтичний науково-дослідний центр «Альянс краси» розробив нову лінійку органічних миючих засобів по догляду за будинком ТМ «ORGANIC CONTROL», яка стала першим українським брендом, який отримав європейський сертифікат якості Інституту етичної та екологічної сертифікації «ICEA» (Італія).

Усі продукти ORGANIC CONTROL складаються з натуральних інгредієнтів і пройшли необхідні тести перевірки в кращих лабораторіях Європи та України. Вони не містять консервантів, барвників, ароматизаторів, фосфатів, шкідливих хімічних сполук, ГМО та інших небезпечних для здоров'я людини речовин. Продукти абсолютно безпечні для дітей, оскільки, завдяки своєму натуральному складу, не викликають отруєнь, алергії та інших подразнень шкіри.

Асортимент миючих засобів ORGANIC CONTROL задовольнить потреби кожної господині. Лінійка представлена гелями для прання чорної та кольорової білизни, засобом для прання дитячої білизни, універсальним кондиціонером-ополіскувачем, бальзамами для миття посуду, в тому числі і для дитячого, які дозволяють також мити іграшки, овочі й фрукти. Усі продукти органічні й абсолютно безпечні для здоров'я людей та навколишнього середовища.

Ще однією особливістю миючих засобів ORGANIC CONTROL є їх ефективність. Вони прекрасно справляються з різного роду забрудненнями та застарілими плямами. Завдяки тому, що продукти не мають токсичних сполук, при їх використанні не виділяється їдкий запах, який може довго залишатися в квартирі й навіть викликати нудоту в людини. Важливий і той факт, що користуючись миючими засобами ORGANIC CONTROL, не потрібно застосовувати гумові рукавички, оскільки склад продукту має рослинне походження, не сушить вашу шкіру, а зволожує і живить її. Цей факт підтверджений дерматологічними тестами.

Уся продукція знаходиться в спеціальній упаковці, яка, як власне і сам продукт, біорозкладається в навколишньому середовищі, тим самим не завдаючи шкоди природі. Таким чином, вибираючи ORGANIC CONTROL, ви зупиняєте свій вибір на відмінній якості, високій ефективності та безпеці для вас і вашої родини!

Статті по темі:
Безпечно для здоров`я
Безпека для навколишнього середовища
10 причин використовувати органічні миючі засоби
Мильний горіх - гідна заміна хімічним засобам

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ