ENRUUA
Organic Control

Як вибрати по-справжньому безпечний засіб?


Ще не так давно усі, хто хотів користуватися безпечною побутовою хімією, замовляли її за кордоном. Тепер же і офлайн, і інтернет-магазини майорять пропозиціями безфосфатних пральних порошків на будь-який смак і гаманець.

Цікаво, що навіть ті марки, до складу яких раніше входили фосфати, непомітно стали бесфосфатными. Але чи стала їх продукція від цього абсолютно безпечною для здоров'я і для природи? Чи мають вони право називати свою продукцію еко або біо?

Давайте розберемося, як відрізнити по-справжньому безпечні засоби.

Екологічна сертифікація

Застосування фосфатів у багатьох європейських країнах вже давно заборонене або строго обмежене. Але не лише ця речовина робить пральні порошки шкідливими для довкілля.

Миючі засоби можуть містити компоненти, які не здатні перетравитися бактеріями, і тоді вони забруднюють воду нарівні з пластиком. Їх вплив навіть може бути небезпечнішим, коли такі забрудники впливають на біосистему на молекулярному рівні.

Це бумерангом повертається до нас з питною водою, коли водоочисні системи не можуть впоратися з неприродним вмістом домішок.

Також до складу побутової хімії можуть входити речовини, які впливають на гормональний фон людини та інших організмів, або викликають пухлини.

А скільки води треба, щоб змити засіб! У Європі давно звикли економити, і там це важливе питання.

Ще одна проблема - утилізація упаковки. Аби не виникало питання, куди подіти гори сміття, простіше заздалегідь продумати економіність і здатність до переробки упаковки.

Усі ці аспекти враховують виробники побутової хімії, яка пройшла еко-сертифікацію. В Україні теж є засоби з поліпшеними екологічними характеристиками, які схвалила українська організація "Жива планета". Екосертифікат підтверджує, що виробництво і застосування такої побутової хімії не шкодить довкіллю.

Органічна сертифікація

Існують також органічні товари. Вони містять не менше 95% натуральных компонентів, які мають відповідати наступним вимогам:

  • речовини повинні бути максимально безпечні для здоров'я людини і природи;
  • походження - рослинне, продукти отримані без застосування небезпечних пестицидів, ГМО і без шкідливих способів переробки;
  • під час отримання або дослідження органічних засобів не повинна постраждати жодна тварина;
  • продукти обов'язково мають бути ефективними.

Тобто, окрім вимог до екологічності виробництва, робиться великий акцент на походженні і якості сировини, а також на доведеній ефективності засобу.

Органічний рух розпочався з виробництва продуктів харчування, які не містять небезпечних компонентів. Тепер же доступні органічна косметика і побутова хімія, адже ці товари впливають на наш організм не менше, ніж їжа. Зараз в Україні немає власних нормативних документів, згідно з якими можна отримувати органічні сертифікати. Ось чому українські виробники (в першу чергу йдеться про сільськогосподарську продукцію і продукти харчування), які хочуть вийти на органічний ринок, отримують сертифікати європейських організацій.

organic-banner

Першим виробником органічної побутової хімії в Україні став "Альянс краси". ТМ ORGANIC CONTROL цієї компанії успішно пройшла сертифікацію італійської організації ICEA, яка підтвердила безпеку і ефективність засобів даної торгової марки. Органічні засоби для прання і миття посуду від ORGANIC CONTROL по праву можуть називатися еко та біо, про що і вказано на значку сертифікату ІСЕА.

Статті по темі:
Європейський гарант безпеки (ICEA) Італія
Особливості органічної продукції
Безпека для навколишнього середовища
10 причин використовувати органічні миючі засоби
ORGANIC CONTROL - гарантована безпека у вашому домі
Якою має бути безпечна побутова хімія

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ