ENRUUA
Organic Control

Перші в Україні органічні засоби по догляду за домом


Organic Control

ТМ ORGANIC CONTROL – ПЕРША в Україні ОРГАНІЧНА продукція по догляду за будинком, гарантію якості якої здійснює Європейський незалежний Інститут екологічної сертифікації продукції «ICEA» (Італія, Болонія) (www.icea.info)

Більш детальна інформація про інститут «ICEA» – дивись статтю:Європейський гарант безпеки – ICEA, Італія

Завдяки наполегливій роботі та вибагливому підходу до якості, фахівцям «Альянсу краси» вдалося виконати абсолютно всі вимоги Європейських експертів щодо випуску безпечної та ефективної органічної продукції. Пройшовши успішно всі етапи перевірок, ми перші в Україні, хто отримав органічний сертифікат для продуктів по догляду за будинком від компанії «ICEA». Даний документ підтверджує, що наша нова лінійка миючих засобів ТМ ORGANIC CONTROL є абсолютно безпечною для здоров’я людини та екологічно чистою.

 Альянс краси

ФНДЦ «Альянс краси» – це єдиний виробник в Україні, який завдяки високому професіоналізму та старанням спеціалістів, випускає продукцію ТМ ORGANIC CONTROL, що отримала визнання Європейських експертів ICEA (Італія) в галузі органічної продукції та володіє сертифікатом ORGANIC для миючих засобів (подивитися сертифікат) .

Компанія «ICEA» – визнаний експерт в сфері контролю виробництва органічної та екологічно чистої продукції. Працює в 24 країнах світу. Враховуючи високі стандарти і суворі вимоги, лише 14,5 тисяч компаній мають дані сертифікати.

Інститут ICEA (Італія) акредитований на міжнародному рівні та знаний, як найбільш надійний сертифікаційний центр в Європі.

ICEAОрганічну продукцію ORGANIC CONTROL легко помітити на полицях магазинів, оскільки вона відзначена спеціальним знаком – сертифікатом компанії «ICEA». До того ж кожен продукт має свій унікальний код.

Лише продукція, де розміщено знак відповідного органу сертифікації та унікальний номер, є оригінальною – органічною та безпечною!

Більш детальну інформацію про вимоги до продукції дивись в матеріалі: Особливості органічної продукції ТМ ORGANIC CONTROL.

Ціна продукції ORGANIC CONTROL залишається на демократичному рівні в порівнянні з імпортними аналогами органічної продукції, що робить її доступною для всіх сегментів покупців.

Якщо ви користуєтесь органічними продуктами, то звертайте увагу на наявність сертифікату. Сертифікат якості вбереже вас від покупки підробки і розчаруванні у властивостях продукту.

використання засобу

Нерідко використання звичайних миючих засобів викликає алергію, опіки, порушення дихання і серцебиття, пошкодження шкірних покривів.

 

 

Вибираючи екологічно чисту продукцію, ви зберігаєте здоров’я собі та рідним, при цьому піклуєтеся не тільки про свою сім’ю, а й навколишнє середовище.

 

Справжні органічні миючі засоби ефективністю не поступаються хімічним й, навіть, за багатьма пунктами їх перевершують. В першу чергу, це безпека людини і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Більш детально з нашою продукцією ви можете ознайомитись в КАТАЛОЗІ.

 

Статті по темі:
Альянс краси, про компанію
Європейський гарант безпеки (ICEA) Італія
Особливості органічної продукції
Безпечно для здоров`я
Ефективність продуктів TM Organic Control

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ