ENRUUA
Organic Control

Європейський гарант безпеки (ICEA) Італія


У ногу з часом або стандарти італійського Інституту Екологічної Сертифікації (ICEA) Італія, Болонія

Ні для кого не секрет, що захист навколишнього середовища і виробництво екологічно чистої продукції на сьогоднішній день є пріоритетними завданнями для багатьох компаній. Багато з них з упевненістю заявляють, що їхня продукція має органічне походження і є абсолютно безпечною. Але чи так це насправді, і хто є гарантом в цій області? Спробуємо дізнатись.
Уся продукція, яка є органічною і безпечною для здоров’я людини, повинна мати відповідний сертифікат, що підтверджує даний факт. Італійський інститут Екологічної Сертифікації «ICEA» є гарантом отримання відповідних сертифікатів.

ICEA – один з найбільших органів сертифікації в Європі, який спеціалізується саме на органічній сертифікації.

ICEA – інститут екологічної та етичної сертифікації, який контролює і сертифікує компанії, що здійснюють свою діяльність лояльно по відношенню до людей і природи, захищаючи права споживачів.

Довідка
Італійський Інститут Екологічної Сертифікації (ICEA) спільно з італійською Асоціацією Органічного Сільського Господарства розробили і заснували стандарти органічної та екологічно чистої продукції

ICEA

Сертифікат ICEA можна отримати в області їжі, косметики, миючих засобів, текстилю, туризму. У штаті інституту близько 250 технічних фахівців. Офіси відкриті в 24 країнах світу. Це говорить про міжнародне визнання і високий авторитет даної компанії. Стандарти та умови отримання самого сертифікату дуже суворі. Лише 14,5 тисяч компаній з усього світу можуть пред’явити даний сертифікат. Ось чому, купуючи продукцію, зазначену даним сертифікатом, ви можете бути абсолютно впевненими в тому, що вона екологічно чиста і безпечна для вас та ваших рідних!

 

ICEAСертифікат присвоюється для кожного найменування продукту окремо, оскільки кожна формула проходить незалежні тестування, після чого їй присвоюється свій унікальний реєстраційний номер.

Лише продукція, на якій вказано знак органу сертифікації та унікальний номер є оригінальною – органічною та безпечною!

 

Вимоги до продукції за стандартами ICEA:

Готова формула продукту повинна пройти незалежні тести, які підтверджують її безпеку для здоров’я людини. arrow
safe-for-your-health
Кінцевий продукт має бути безпечним для навколишнього середовищаbci-ognljsc1
safe-for-environment
Готовий продукт повинен пройти незалежні випробування і підтвердити свою ефективністьarroweffectiveness-proved
Особливі інгредієнти та спеціальна упаковка продуктуarrow
 124
Виробництво продукції повинно відповідати Європейським правилам і нормам (Сертифікат GMP). Виробництво не має здійснювати негативний вплив на навколишнє середовище arrow
  113

Процедура перевірки компаній органом сертифікації ICEA досить складна і виконується за спеціально прописаним регламентом. Якщо компанія не відповідає хоча б одному пункту, то вона вже не зможе отримати сертифікат.

Фахівці Інституту етичної та екологічної сертифікації завжди відкриті для спілкування з споживачем: при сертифікації неодмінно враховуються скарги або позитивні відгуки клієнтів. ICEA зберігає за собою право відкликати з ринку той чи інший товар у разі виявлення будь-яких порушень, про що обов’язково повідомляє споживача. Крім того, споживач завжди може ознайомитися з критеріями, стандартами і вимогами, які висуваються до продукції, що сертифікується. На офіційному сайті Інституту (http://www.icea.info/) у відкритому доступі розміщено документи і положення, згідно з якими і здійснює свою діяльність ICEA.

Органічна продукція, завірена сертифікатом ICEA, 100% екологічно чиста і безпечна.

ФНДЦ “Альянс краси” єдиний вітчизняний виробник в Україні, який володіє сертифікатом «ICEA» для миючих засобів.

дитина

Метою діяльності IСEA є не тільки первісна перевірка, оцінка і сертифікація продукції, але й подальше її спостереження та контроль. Завдяки цьому стандарт ICEA отримав повагу та довіру споживачів.

Етичність та екологічність – вибір завжди за вами!

 

 

Віддаючи перевагу продукції, що пройшла сертифікацію за критеріями ICEA ECO BIO, споживач розумно підходить до вибору як товару, так і свого екологічного майбутнього, адже даний сертифікат уособлює собою чисті технології, які бережуть здоров’я людини та дбають про природу.

Це досить короткий опис стандартів щодо виробництва та властивостей органічної продукції, однак, навіть, враховуючи цю інформацію, можна зробити висновок, що правильний вибір продукції сьогодні – це безпечне і здорове завтра!

Статті по темі:
Альянс краси, про компанію
Перші в Україні органічні засоби по догляду за домом

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ