ENRUUA
Organic Control

Особливості органічної продукції


(Вимоги до продукту від ICEA, Італія)

1. Процес створення рецептур повинен проходити під повним контролем незалежних Європейських Експертів Італійського Інституту Екологічної Сертифікації (ICEA), враховуючи такі основні критерії, як:

– усі компоненти, які використовуються в формулах, повинні бути максимально безпечними для здоров’я людини

Кінцева формула продукту повинна пройти незалежні тести, які доказують її безпечність для здоров’я людини (детальна інформація в розділі: безпечно для здоров’я, продукти ТМ ORGANICCONTROL.

 

 

 

 – усі компоненти, які застосовуються для створення формули, повинні мінімально впливати на навколишнє середовище.

Кінцева формула продукту має пройти додаткове тестування на безпеку для навколишнього середовища (детальна інформація в розділі: Безпечно для навколишнього середовища. Продукти ТМ ORGANIC CONTROL)

 

 

 

– усі інгредієнти формули мають бути отримані з рослинної сировини, за умови, що процес їх одержання не шкодить навколишньому середовищу. Або з тваринної сировини, але за умови, що в процесі отримання інгредієнтів жодна тварина не постраждала.

– уся рецептура має містити не менше 95% натуральних компонентів

 

 

 – сировина не повинна опромінюватися рентгенівськими та іншими промінями

– кожен компонент повинен мати максимальну ступінь чистоти, тип і відсоток домішок

– продукт має містити компоненти органічного походження без ГМО (відповідно до Регламенту Європейського Союзу 834/07 або інші міжнародні правила ведення, наприклад, NOP, JAS, COR, і т.д.)

– заборонено використовувати сильні кислоти та інші агресивні реагенти (перелік заборонених інгредієнтів щодо органічної продукції, технічні вимоги ICEA)

Крім того, формула не повинна містити:
– інгредієнти, які можуть визивати подразнення при вдихуванні (класифіковані як R 42)
– інгредієнти, які можуть визивати подразнення шкіри (класифіковані як R 43), не більше 0,3%

 

 

 

 

– усі формули органічних продуктів повинні пройти тести в кваліфікованій лабораторії і продемонструвати свою ефективність у порівнянні з аналогічними продуктами, які мають лідерські позиції на ринку. (Детальна інформація в розділі: Ефективність. Продукти ТМ ORGANIC CONTROL)

2. Вимоги до упаковки:

– необхідно використовувати тільки інертні флакони та ті, що мають властивість до переробки. Вони не вивільняють з’єднань, небезпечних для здоров’я людини або навколишнього середовища.

– використання ПВХ (полівінілхлориду) заборонено

 

 

– усі пакувальні матеріали мають бути оцінені та затверджені Технічною комісією і органом сертифікації (ICEA)

– обсяг флакону повинен бути максимально заповнений масою продукту. По можливості виробник також має надати на ринок «запаски» продуктів – у разі необхідності для повторного використання флаконів

– якщо це можливо, відмовитися від вторинної упаковки

– використання розпилювачів або систем дозування моно-матеріалу наполегливо рекомендується. Наявність металів порушує вимоги до правильної утилізації продуктів.

3. Вимоги до етикетки:

– склад продукту має бути абсолютно «прозорим». Обов’язково повинні бути зазначені абсолютно всі компоненти рецептури (на мові міжнародної номенклатури хімічних інгредієнтів) без будь-яких скорочень з повною розшифровкою

– на етикетці неодмінно має бути вказаний знак сертифікації і номер сертифіката продукції.

 ICEA  Сертифікат видається для кожного найменування продукту окремо, кожній формулі присвоюється свій унікальний реєстраційний номер.

– Інформація на етикетці має бути достовірною і чітко сформульованою, не вводячи в оману покупця.

4. Вимоги до виробництва:

– виробництво продукції повинно бути бережливим, контролювати управління відходами, не здійснювати негативного впливу на навколишнє середовище

– організація виробництва має гарантувати безперервну високу якість продукту

Це лише короткий опис вимог стандарту, більш детальну інформацію ви можете подивитися на офіційному сайті ICEA(www.icea.info)

Фахівці Інституту етичної та екологічної сертифікації завжди відкриті для спілкування з споживачем: при сертифікації неодмінно враховуються скарги або позитивні відгуки клієнтів.
Процедура перевірки для сертифікації компанії досить складна і виконується за спеціально прописаним регламентом. Якщо компанія не відповідає хоча б одному пункту, то вона вже не зможе отримати сертифікат.

Експерти інституту ICEA (Італія) регулярно приїжджають на фабрику виробника для перевірки якості продукції і умов виробництва.

Сертифікат на продукцію видається лише на один рік. Щороку виробник повинен підтверджувати відповідність свого продукту стандартом органік!

ФНДЦ «Альянс краси» – це єдиний вітчизняний виробник в Україні, який завдяки високому професіоналізму та старанням спеціалістів, випускає продукцію ТМ ORGANIC CONTROL, що отримала визнання Європейських експертів ICEA (Італія) в галузі органічної продукції, і володіє сертифікатом ORGANIC для миючих засобів.

 Organic Control

Нормативні посилання:

  • Закон 136 26/04/83 ЄС
  • Закон 8 07/86 ЄС
  • Положення CE 1980/2000 Рішення Комісії щодо розрахунку VCDtox (Метод критичного Розведення Обсяг)
  • Положення CE 834/07 і 889/08 Постанова РЄ і послідовних змін та доповнення
Статті по темі:
Безпечно для здоров`я
Безпека для навколишнього середовища
Ефективність продуктів TM Organic Control
Апплікаційні (патч) тести
10 причин використовувати органічні миючі засоби
Якою має бути безпечна побутова хімія

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ