ENRUUA
Organic Control

Безпека для навколишнього середовища


Чистота – запорука здоров’я!

Ми щиро віримо в ці слова, але кожний із нас вкладає своє розуміння в це поняття.

Постійний невід’ємний культ прибирання під час «церемонії» якого ми навіть не замислюємося, що наші помічники, – здавалося б ті, хто створений для полегшення нашої праці, – продукти побутової хімії, залишають куди більш небезпечні компоненти на поверхнях, ніж звичайний побутовий пил!

Лютими ворогами для нашого здоров’я і навколишнього середовища є формальдегіди, борати, фосфати, хлор та інші компоненти рецептур стандартної побутової хімії. Адже ефективність миючого засобу дуже тісно пов’язана з цими компонентами!

Чи виправдовує мета засоби?

Видаляючи з поверхонь забруднення, ми навіть не замислюємося про те, що засмічуємо свій будинок новими, абсолютно іншими видами «хімічного бруду», інколи, навіть, більш небезпечними для здоров’я і навколишнього середовища, ніж звичайний побутовий пил.

чистота
Залишки багатьох агресивних хімічних засобів погано видаляються з поверхонь, наприклад, посуду та одягу, постільної білизни. Як результат – частина з них потрапляє в організм людини або через шкіру, або під час прийому їжі безпосередньо в шлунок. А тепер задумайтеся скільки годин на добу більша частина поверхні нашої шкіри контактує з випраною білизною, яка містить залишки тієї хімії, яка використовувалася при його очищенні!

24 години ми знаходимося під впливом хімічних речовин, що знаходяться в речах, які ми носимо, постільній білизні, рушниках і т.д.

Це означає, що наша шкіра щодня, щомиті піддається контакту з небезпечними компонентами тих чи інших миючих засобів за умови неналежного полоскання!

Вкрай важливо обирати формули з найбільш безпечним складом, таким як, наприклад, містять продукти ТМ ORGANIC CONTROL!

екологія

Це тільки одна зі сторін порушення системи вашого організму продуктами побутової хімії. Але якщо подивитися у вікно! Мільйони гектарів родючого ґрунту щорічно перетворюються в неживі пустирі, а озера і річки стають гнилими болотами. Наші вірні «помічники чистоти» щосекунди міняють ландшафти планети, і це можете зупинити тільки ВИ!

Пам’ятайте, що агресивна побутова хімія не розщеплюється в природі на 100%.

Як результат – вимитий посуд і випрана білизна сьогодні, завтра стануть серйозною проблемою для вашої сім’ї!

 

Organic Control

Продукти ТМ ORGANIC CONTROL від компанії «Альянс краси» створені абсолютно за іншим принципом: вони безпечні для здоров’я і навколишнього середовища! Наші продукти отримали визнання Європейських Експертів ICEA в галузі органічної продукції. Усі товари ORGANIC CONTROL мають органічний сертифікат ICEA (Італія) для миючих засобів. 

 

 

Органічна продукція несе тільки користь людству і природі, тому її виробництво не повинно завдавати шкоди навколишньому середовищу, як це часто буває при створенні інших товарів.

При виробництві використовується екологічно чиста сировина.

При виробництві має бути використана органічна сировина, яка вирощена природним способом в екологічно чистих районах. Походження сировини перевіряється при сертифікації відповідним інспектором. Крім цього, вона повинна мати свій сертифікат (Детальна інформація. Дивитися: Особливості органічної продукції TM Organic Control)

 

Так само існує перелік заборонених інгредієнтів в органічних формулах. Це компоненти, які категорично не можна використовувати в органічних формулах.

Існує перелік компонентів, які можна частково використовувати – тільки в дуже малих дози.ICEA

За цим постійно стежать експерти компанії ICEA (Італія)!

Кожен компонент, який входить до складу рецептури, перевіряється вченими Інституту ICEA (Італія) на рівень біодоступності – здатність розкладатися в навколишньому середовищі, не завдаючи шкоди природі!

Готова формула продукту (рецептура) детально вивчається експертами інституту ICEA (Італія) і може отримати органічний сертифікат тільки за умови, коли сумарно всі компоненти формули не впливають негативно на еко-систему планети!

В основі органічного виробництва лежить один основний принцип – екологічність.

Підприємство повинно використовувати технології, які не забруднюють повітря, воду, не викидають шкідливі пари, не сприяють появі небезпечних побічних продуктів. При отриманні сертифікату органічності продукції, перевірку проходить не тільки сам продукт, а й технологія його виробництва. Якщо вона не відповідає регламенту сертифікаційного центру, то сертифікація не буде пройдена.

Продукти ТМ ORGANIC CONTROL від «Альянсу краси» пройшли всі випробування і в повній мірі відповідають усім європейським вимогам, в тому числі вимогам до органічних продуктів. Доказом цього є органічні сертифікати від компанії ICEA Італія.

Більш детальна інформація про стандарти – на сайті сертифікаційного центру ICEA (icea.info)

(Вимоги до мийних засобів)

Статті по темі:
Особливості органічної продукції
Безпечно для здоров`я
Ефективність продуктів TM Organic Control
Мильний горіх - гідна заміна хімічним засобам
Якою має бути безпечна побутова хімія

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ