ENRUUA
Organic Control

Ефективність продуктів TM Organic Control


Нові рішення або чистота по-європейськи!

Незалежний інститут ICEA (Італія), який контролює випуски української продукції ТМ ОRGANIC CONTROL від «Альянсу краси», у переліку своїх жорстких умов до продукту висунув обов’язкову вимогу. Усі товари даної лінійки повинні бути не тільки безпечними для здоров’я людини і навколишнього середовища, але також ефективними в застосуванні. Ефективно і якісно видаляти забруднення з речей, мити посуд і здійснювати інші заявлені виробником властивості продукту.

Що це означає?

Усі продукти, перед тим, як отримати органічний сертифікат від компанії ICEA, повинні пройти незалежне тестування, яке підтвердить інформацію про те, що ці засоби без шкоди для здоров’я людини справляються з питаннями чистоти у порівнянні з їх аналогами, які є на ринку. Важливо пам’ятати: чим безпечніше засіб для прибирання будинку, тим менше в ньому хімічних агресивних компонентів.

Вчені лабораторії «Альянсу краси» створили безпечні та ефективні формули продуктів (детальну інформацію дивись за посиланням: Особливості органічної продукції ТМ ORGANIC CONTROL). Свою ефективність кожен продукт підтвердив в незалежній лабораторії. Ефективний миючий засіб заощаджує ваші фінанси!

Результати тестування:

diagramma

 

Саме високою ефективністю і зручністю у використанні органічні засоби будуть відрізнятися від стандартного порошку соди, гірчиці для миття посуду або інших «Бабусиних методів» які, не дивлячись на свою натуральність, тим не менш, є не досить ефективними.

Тільки високоякісні концентровані інгредієнти нового покоління, які зібрані в формулах органічних засобів TM ORGANIC CONTROL, здатні на це!

Перевірка ефективності миючих засобів здійснювалася в незалежній випробувальній лабораторії ВНІІХІМПРОЕКТ Україна.

wixx

 

 

Випробувальна лабораторія ВНІІХІМПРОЕКТ акредитована за Європейською системою якості Національним агентством з акредитації України на компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO / ІЕС 17025-2006 (атестат акредитації № 2Н061, зареєстрований в Реєстрі 01 червня 2013)

Статті по темі:
Особливості органічної продукції
Безпечно для здоров`я
Безпека для навколишнього середовища
Опис методу оцінкі еффективності засобу для миття посуду

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ