ENRUUA
Organic Control

Як і чим прати дитячі речі?

17.02.16


Прання дитячих речей з Organic Control. Процес прання дитячих речей займає важливу роль в повсякденному житті молодої мами. Одяг дитини брудниться дуже швидко, тому прати доводиться щодня. Як результат – багато мам не надають цій процедурі особливого значення, неодноразово нехтуючи основними її правилами. 

стирка детских вещей

Дотримання правильного порядку прання дитячих речей дуже важливе, в першу чергу, для здоров’я самої дитини. Погано чи неправильно випраний одяг може залишити на шкірі дитини різні бактерії і мікроорганізми, що згодом приведуть до алергії або інших захворювань малюка. 

Ось чому дуже важливо знати як правильно прати дитячі речі, і які миючі засоби при цьому використовувати.  

Дотримання правильного порядку прання дитячих речей дуже важливе, в першу чергу, для здоров’я самої дитини. 

Для початку потрібно запам’ятати одне просте правило: одяг дитини завжди повинен зберігатися і пратися окремо від батьківського. Це важливо з гігієнічної точки зору. У дорослих існують свої мікроби, які можуть згубно впливати на фізичний стан дитини.

Ще один важливий момент – ретельне полоскання. Пелюшки і підгузки мають бути добре виполоскані, оскільки на них ймовірно збереглися залишки прального порошку або мила, що може викликати роздратування на шкірі дитини.

Тепер перейдемо до найголовнішого питання – вибору прального порошку. Всім мамам добре відомо, що прати речі дитини необхідно тільки спеціальними порошками або гелями, які призначені безпосередньо для дітей. Але не кожна мама знає, що входить до складу цього порошку і наскільки він нешкідливий для малюка.

Багато дитячих пральних порошків містять небезпечні хімічні речовини, про згубну дію яких більшість українських мам навіть не здогадуються. Мало хто звертає увагу на задню етикетку миючого засобу, де вказано перелік інгрідієнтів продукції, задовольняючись лише яскравою передньою наліпкою. А дарма … Саме за складом порошку можна визначити наскільки він безпечний для вашої дитини.

Справа в тому, що звичайні дитячі порошки не виключають наявність в своїй рецептурі поверхнево активних речовин (ПАР), які діють як отрута, викликаючи різні порушення життєдіяльних процесів в організмі дитини. Саме ПАР розчиняють бруд на одязі. Однак для малюка, на відміну від дорослої людини, вони є дуже токсичними. Якщо говорити про правильний пральний порошок для дитини, то він не має містити жодних ароматів або яскраво вираженого кольору, фосфатів, відбілювача і повинен складатися повністю з натуральних інгредієнтів.

Чим же прати дитячі речі, запитаєте ви? Останнім часом все частіше мами почали звертатися до органічної продукції, яка зовсім нешкідлива для здоров’я дитини. У зв’язку з цим Фармацевтичним науково-дослідним центром «Альянс краси» була розроблена перша в Україні органічна лінійка миючих засобів ТМ «Organic Control».

Органічний універсальний засіб для прання дитячих речей Organic Control містить лише натуральні компоненти, не викликає роздратування і алергії, абсолютно безпечний для дітей будь-якого віку, навіть новонароджених. Фармацевти-технологи компанії «Альянс краси» створили спеціальну формулу продукту, який прекрасно видаляє забруднення в холодній воді і зовсім не має підбілювачів чи ПАРів.

Купуючи засіб для прання дитячих речей, дуже важливо звернути увагу на сертифікат якості продукту. Тільки товари, які пройшли в спеціальному органі екологічну сертифікацію, можна назвати органічними.

Уся продукція ТМ «Organic Control» сертифікована в Інституті етичної та екологічної сертифікації «ICEA» (Італія). Це підтверджує інформацію про те, що всі інгредієнти миючих засобів Organic Control рослинного походження і не містять ГМО.

Вибираючи дитячий пральний порошок, важливо пам’ятати: ви дбаєте про здоров’я своєї дитини. Органічний універсальний засіб для прання дитячих речей Organic Control є прекрасним помічником для багатьох мам. Він не завдає шкоди людському організму, забезпечуючи повний і безпечний комфорт вашому малюку!

органический стиральный порошок для детских вещей

Органическое средство для стирки

 
 
Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ