ENRUUA
Organic Control

Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2016"

06.06.16


Важлива подія в органічному світі нашої держави відбудеться08-11 червня 2016 р, це спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2016", що проходитиме в рамках виставки "АГРО-2016" за  підтримки Швейцарської  Конфедерації в рамках проекту «Розвиток органічного ринку в Україні».

Організатори:  Міністерство аграрної політики та продовольства України, Федерація органічного руху України

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Уряду України є розвиток безпечних технологій сільськогосподарського товаровиробництва, де органічному виробництву приділяється особлива увага, тому проведення виставки "ОРГАНІК-2016", на думку експертів, сприятиме активізації вітчизняного ринку органічної продукції.

Враховуючи зростання попиту на органічну продукцію та з метою широкої демонстрації досягнень українських виробників у вирощування та виробництві органічних продуктів і технологій проводиться виставка-ярмарок "ORGANIC-2015".

exhibition

До участі запрошено тільки виробник, які мають органічні сертифікати.

Звертаємо увагу споживачів, що формат виставки передбачає і торгівлю органічним продуктами, тому щиро запрошуємо вас завітати на до стенду ORGANICCONTROL де ви зможете детально ознайомитись з нашою продукцією та придбати її для себе.

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ