ENRUUA
Organic Control

Підведення підсумків Eco Expo 2015

14.12.15


V Міжнародна спеціалізована виставка органічних, екологічно чистих товарів, інновацій та послуг для здорового способу життя ECO-Expo.

Виставка для всіх шанувальників еко-культури

7-10 жовтня 2015 року відбулась одна з найбільш масштабних подій ЕКО-СВІТУ УКРАЇНИ – виставка «ECO-Expo», де звичайні українці мали змогу зустрітися і вільно поспілкуватися з виробниками органічних та екологічно-чистих продуктів.

20151007_154609

Щорічно тенденція органічного стилю життя завойовує все більший інтерес серед споживачів. На виставці ви опиняєтеся на території, де все присвячено екології у всіх її проявах. Більше 50 виробників і дистриб’юторів представили свої товари: органічні продукти харчування, натуральну косметику, екологічно чисті товари для дітей і людського здоров’я. Можна було й почути лекції від професійних консультантів на тему актуальності переваг екологічного способу життя.

органик  быт химия

Як гарант здоров’я, і як надійний партнер, компанія «Альянс краси» представила на даному заході свої продукти, які створені на основі найостанніших технологічних і наукових розробок.

органик контроль

Тепер, завдяки продуктам ORGANIC CONTROL кожен українець має можливість вибирати безпечний і ефективний засіб по догляду за будинком.

органик

З продуктами TM ORGANIC CONTROL ваш будинок буде по-справжньому чистим! Ви позбудетеся не тільки пилу та бруду, а й хімічних токсинів й алергенів, які залишаються у вас в будинку після прибирання звичайними засобами!

орагник контроль

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ