ENRUUA
Organic Control

Тест на ефективність засобу для прання дитячих речей

14.12.15


Наші малюки і прання.

Малюк росте, пізнає світ, і плями стають невід’ємною частиною його розвитку. Для того, аби їх позбутися, повернути свіжість дитячій білизни, необхідні безпечні та ефективні засоби. Важливою ознакою дитячих миючих засобів є не тільки ефективність, але й безпека. Скільки б часу ви не полоскали білизну, частина миючого засобу все одно залишається на тканині після прання і, в залежності від агресивності порошку, може викликати алергію.Тож як довірити свого малюка засобу, який навіть назву має «ПОБУТОВА ХІМІЯ»?
Компанія “Альянс краси” розробила найбільш безпечний засіб для прання дитячих речей, якість якого гарантує Інститут Італії ICEA. Завдяки тестам на людях-добровольцях, його дозволено використовувати навіть для прання дитячих речей малюкам з перших днів життя!
У суспільстві є різні чутки про рідкі засоби для прання. Існує думка, що всі органічні продукти мають погану ефективністю, неякісно перуть, миють посуд, тому нашу статтю ми вирішили поєднати з живим експериментом, показавши наочно ефективність засобів ORGANIC CONTROL!
До речі, якщо у вас є бажання, ви можете провести цей експеримент у себе вдома, і поділитися своїм досвідом та фото «до» і «після» прання у нас на сайті!
На етикетці продукту ми зазначили, що наш засіб відмінно справляється зі всіма видами «кольорових» фруктових забруднень. Подивимося як це у нього виходить.
1. Для початку ми розмістили на новому дитячому слюнявчику, пошитому з бавовни, заморожені ягоди вишні.
20150909_192554
2. Вишня «танула на очах», просочуючи тканину своїм соком. Для прискорення процесу ми розчавили вишні скляним стаканчиком.
20150909_192803
3. Нам здалося цього мало, і ми додали трохи дитячого яблунево-морквяного пюре. Втирали його по всій поверхні рівномірно.

20150909_192845
4. Залишили забруднення на кілька годин на тканині.
5. Розділили тканину на дві половини, на одну частину помістили засіб для прання дитячих речей ORGANIC CONTROL, залишивши його на 20 хвилин, і згодом випрали його вручну. Друга половина дитячого нагрудника нічим не оброблялася.

Відразу після нанесення засобу на забруднену ділянку, ми побачили результат. Плями почали ставати більш холодного відтінку, пішов червоний пігмент. На повну нейтралізацію плям знадобилося близько 20-25 хвилин. 
20150909_193405

6. Після цього ми змили засіб ORGANIC CONTROL водою, і випрали виріб в пральній машині без будь-яких миючих засобів при температурі 30 С.
І ось який вийшов результат.
пп

 

Шановні українці, чекаємо з нетерпінням відгуків і фотографій ваших експериментів щодо продукції ORGANIC CONTROL.

З любов’ю, колектив компанії “Альянс краси”.

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ