ENRUUA
Organic Control

Використання органічних засобів в дитячих садках і школах

25.06.15


Використання органічних засобів в дитячих садках і школах

(що використовують і як важливо використовувати органічні засоби).

 Чистота в дитячих закладах є вкрай важливою. Їй приділяється чимало уваги і застосовуються найсучасніші миючі засоби. Тільки ось в Європі вже давно перейшли на органічну продукцію, яка і бруд видаляє, і нешкідлива для дитячого організму.

Чому перейшли?

Оскільки дбають не тільки про чистоту приміщень, але й здоров’я дітей. Як відомо, хімічні миючі засоби містять у великих кількостях:

detsad_Obninsk

  • агресивні хімічні сполуки;
  • сильні кислоти;
  • консерванти і антибактеріальні компоненти;
  • синтетичні ароматизатори та барвники;
  • ГМО;
  • хлор, формальдегід, тощо.

 

Чи можуть бути ці засоби корисні для дитячого здоров’я? Однозначно – ні. Вони викликають алергічні реакції, нездужання, висип, запаморочення. При цьому треба врахувати, що турботливі няні раз-по-раз протирають робочі поверхні в ігрових кімнатах, а неприємний запах ще дуже довго залишається в приміщенні.

Діти змушені цим дихати. У зв’язку з цим європейці перейшли на органічні засоби, які не тільки добре справляються з забрудненнями, але й нешкідливі для малюків.

Перехід європейських дитячих закладів на органічні засоби для прибирання обумовлений, у першу чергу, турботою про дитяче здоров’я.

Органічні миючі засоби використовують в садках, школах, дитячих закладах і лікарнях. Їх ефективність неодноразово доведена. В Австрії, наприклад, вже практично не залишилося дитячих закладів, які використовують хімічні миючі засоби для прибирання.

Як використовують органічні засоби для прибирання?

ПранняПрання зі звичайним порошком може викликати висипання на ніжній, дитячій шкірі. До того ж, досить сильний ароматизатор подразнює слизову носа. Органічна продукція вирішує ці проблеми.
Прибирання ігрових приміщеньОрганічні засоби для вікон, підлог, робочих поверхонь не залишають після себе неприємного запаху, не містять агресивних хімічних сполук. Заходити в приміщення можна відразу після прибирання, не потрібно провітрювати приміщення, щоб вивітрився запах.
Прибирання туалетів і ванних кімнатОрганічні засоби також ефективно очищають «проблематичні» зони, але роблять це більш безпечно, ніж хімічні.
Прибирання службових приміщеньЗастосовують для прибирання на кухні, у пральні, в підсобних приміщеннях.
Використовують для миття посудуДеякі миючі засоби не змиваються з тарілок навіть після 20 ополіскувань. Думаєте в дитячому садку посуд споліскують 20 разів?

 

Так, у рамках державних програм, а також різних соціальних проектів, для прибирання дитячих закладів у європейських країнах відбувається регулярна закупка екологічно безпечних, органічних засобів з наявністю відповідного сертифіката, який є гарантом високої якості та абсолютної органічності продукту.

Широко використовується продукція таких брендів, як HG (Нідерланди), PierPaoli «Ecosi», «Folia», «Ekos», «Talybe casa» та ін.

Кожна з цих марок має сертифікат, який підтверджує органічність продукції.

В Україні гідним аналогом даним брендам стала органічна продукція ФНДЦ «Альянс краси» ORGANIC CONTROL.

Уся продукція сертифікована за міжнародними стандартами, безпечна і може використовуватися в дитячих закладах.

Створюйте справжню, безпечну чистоту для дітей, вибирайте органічні засоби для прибирання!

Органічна продукція для дому

ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ДОМУ


Безфосфатні засоби для прання та миття посуду
Безпечно для вашого здоров'я
Безпечно
для вашого здоров'я
Безпечно для довкілля
Безпечно
для довкілля
Ефективність доведена
Ефективність
доведена
КОМПАНІЇ ПАРТНЕРИСТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ